Kalendar

  • sreda, 22.05.2024.

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Topli film

      Topli film

      Dragan Jovićević, Srbija, 2024, 92'

      // kupovina ulaznica je moguća i na blagajni bioskopa // posle projekcije razgovor sa ekipom filma

  • četvrtak, 23.05.2024.

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Kiks

      KIX

      Dávid Mikulán, Bálint Révész, MađarskaFrancuskaHrvatska, 2024, 94'

      razgovor sa mladom publikom posle projekcije

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      17.00

      Kombi-nacija

      Kombi-nacija

      Jugoslav Nikolić, Srbija, 2024, 47'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      21.00

      Anori, inuitske sanke

      Anori Inuit Windsled

      Carlos Pitarch, Španija, 2023, 83'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Kuća na Kraljevcu

      Kuća na Kraljevcu

      Pero Kvesić, Hrvatska, 2023, 88'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Sestra

      Sister

      Zulfikar Filandra, Bosna i HercegovinaNemačka, 2024, 20'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Bašta

      Bašta

      Bojan Tanturovski, Severna Makedonija, 2024, 74'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Minel

      Minel

      Tara Gajović, Srbija, 2024, 15’

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      20.30

      Knin - Zadar

      Knin - Zadar

      Melita Vrsaljko, Hrvatska, 2023, 15'

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Ima li mesta za mene, molim vas?

      Moje nová tvář

      Jarmila Štuková, Češka, 2023, 77'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      20.30

      Arsenije. Neverovatni zagrobni život

      Arsenie. An Amazing Afterlife

      Alexandru Solomon, Rumunija, 2023, 96'

    • Art bioskop Kolarac

      20.30

      Vilinska bašta

      Fanni kertje

      Gergö Somogyvári, Mađarska, 2023, 83'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Queendom

      Queendom

      Agniia Galdanova, SADFrancuska, 2023, 98'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      18.00

      Češki san

      Český sen

      Filip Remunda, Vít Klusák, Češka, 2004, 90'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      19.00

      Bekim Fehmiju

      Bekim Fehmiu

      Valmir Tertini, Albanija, 2023, 67'

    • Dom omladine Beograda

      17.30

      Moja ukradena planeta

      My Stolen Planet

      Farahnaz Sharifi, NemačkaIran, 2024, 80'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      17.30

      Ustati noću

      Tongo Saa

      Nelson Makengo, Demokratska Republika KongoBelgijaNemačkaKatarBurkina Faso, 2024, 96'

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Neptunova Nevera

      Neptunova Nevera

      Katarina Stankovic, SrbijaHrvatskaPoljska, 2024, 64'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Minel za isti datum

    • Dom omladine Beograda

      20.00

      Dahomej

      Dahomey

      Mati Diop, FrancuskaSenegalBenin, 2024, 67'

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Neka nova divljina

      A New Kind of Wilderness

      Silje Evensmo Jacobsen, Norveška, 2024, 84'

  • petak, 24.05.2024.

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Generacija Kiborg

      Cyborg Generation

      Miguel Morillo Vega, Španija, 2024, 63'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      21.00

      Ja, ti, on, ona

      Je, tu, il, elle

      Chantal Akerman, BelgijaFrancuska, 1974, 86'

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Copa 71

      Copa 71

      James Erskine, Rachel Ramsay, Velika Britanija, 2023, 90'

      razgovor sa mladom publikom posle projekcije

    • Dom omladine Beograda

      17.00

      Večni ti

      Eternal You

      Hans Block, Moritz Riesewieck, NemačkaSAD, 2024, 87'

      projekcija kratkih filmova sa MiniDoc radionice i razgovor sa mladom publikom posle glavnog filma

    • Art bioskop Kolarac

      20.30

      Minel

      Minel

      Tara Gajović, Srbija, 2024, 15’

    • Kulturni centar Beograda

      17.30

      La Reine

      La Reine

      Nikola Klinger, Češka, 2023, 60'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      17.30

      Emili Dikinson: 3B

      Emily Dickinson: 3B’s

      Vlada Petrić, SrbijaSAD, 2024, 51'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      19.00

      Kako sam postao komunista

      How I Became a Communist

      Declan Clarke, IrskaNemačka, 2023, 55'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Kako nestati

      How to Disappear

      Total Refusal, Austrija, 2020, 21'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Jedva da radim za isti datum

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Glupane, glupi

      Glupane, glupi

      Andrija Tomić, Hrvatska, 2023, 10'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Šaka zemlje

      Garstka ziemi

      Izabela Zubrycka, Poljska, 2023, 13'

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Heterotopija

      Heterotopija

      Nikola Nikolić, Srbija, 2024, 7'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Izbor za mis zatvora za isti datum

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Porodica na određeno vreme

      Porodica na određeno vrijeme

      Sead Šabotić, Montenegro, 2024, 67'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      18.30

      1489

      1489

      Shoghakat Vardanyan, Jermenija, 2023, 76'

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Jedva da radim

      Hardly Working

      Total Refusal, Austrija, 2022, 21'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Dosadni dani i noći

      混乱与细雨

      Guo Zhenming, Kina, 2023, 110'

    • Art bioskop Kolarac

      20.30

      Neptunova Nevera

      Neptunova Nevera

      Katarina Stankovic, SrbijaHrvatskaPoljska, 2024, 64'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Minel za isti datum

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Izbor za mis zatvora

      Prison Beauty Contest

      Srđan Šarenac, SrbijaBosna i HercegovinaHrvatska, 2024, 80'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Holivudgejt

      Hollywoodgate

      Ibrahim Nash’at, NemačkaSAD, 2023, 91'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Agent sreće

      A boldogság ügynöke

      Arun Bhattarai & Dorottya Zurbó, ButanMađarska, 2024, 94'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      17.00

      Topli film

      Topli film

      Dragan Jovićević, Srbija, 2024, 92'

      kupovina ulaznica je moguća i na blagajni bioskopa

  • subota, 25.05.2024.

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      12.30

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Poljane čekaju, izmaglica se širi

      Meadows Wait, Mist Diffuses

      Dzhovani Gospodinov, Luksemburg, 2024, 17'

    • Kulturni centar Beograda

      15.00

      Dragi tata

      Dear Dad

      Austė Urbanavičiūtė, Litvanija, 2024, 17'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Džojmejkers

      Joymakers

      Jelena Radenović, Srbija, 2024, 46‘

    • Kulturni centar Beograda

      15.00

      Kako nestati

      How to Disappear

      Total Refusal, Austrija, 2020, 21'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Dragi tata za isti datum posle projekcije panel diskusija o filmu: "RYCO@Beldocs - Can We Escape War Games?" (radni jezik panela je engleski)

    • Kulturni centar Beograda

      15.00

      Broj jedan

      Number One

      Milda Augustaitytė, Litvanija, 2023, 15'

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Telo

      Telo

      Petra Seliškar, Slovenija, 2023, 92'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Art bioskop Kolarac

      20.30

      Najs Lejdis

      Nice Ladies

      Mariia Ponomarova, UkrajinaHolandija, 2024, 80'

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Heterotopija

      Heterotopija

      Nikola Nikolić, Srbija, 2024, 7'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Izbor za mis zatvora za isti datum

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Zvuk je nedužan

      The Sound Is Innocent

      Johana Ožvold, ČeškaFrancuskaSlovačka, 2019, 68'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      17.30

      TerraForma

      TeraForma

      Kevin Brennan, Laurence Durkin, Irska, 2023, 62'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Pseći snovi

      Dreaming dogs

      Elsa Kremser, Levin Peter, AustrijaNemačka, 2024, 77'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      15.30

      Okupirani grad

      Occupied City

      Steve McQueen, Velika BritanijaHolandija, 2023, 266'

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Kad opet porastem

      Kad opet porastem

      Jovana Avramović, Srbija, 2024, 22'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Džojmejkers za isti datum

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Kroz grobove vetar duva

      Through the Graves the Wind is Blowing

      Travis Wilkerson, SADHrvatska, 2024, 84'

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      2720

      2720

      Basil da Cunha, PortugalijaŠvajcarska, 2023, 25'

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Fotofobija

      Photophobia

      Ivan Ostrochovský, Pavol Pekarčík, ČeškaSlovačkaUkrajina, 2023, 71'

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Izbor za mis zatvora

      Prison Beauty Contest

      Srđan Šarenac, SrbijaBosna i HercegovinaHrvatska, 2024, 80'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Kramb

      Crumb

      Terry Zwigoff, SAD, 1994, 120'

    • Dom omladine Beograda

      17.00

      Neka nova divljina

      A New Kind of Wilderness

      Silje Evensmo Jacobsen, Norveška, 2024, 84'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      20.30

      Majka svih laži

      Kadib Abyad

      Asmae El Moudir, MarokoSaudijska ArabijaEgipatKatar, 2023, 98'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      17.00

      Direktna akcija

      Direct Action

      Guillaume Cailleau, Ben Russell, NemačkaFrancuska, 2024, 216'

  • nedelja, 26.05.2024.

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Sunčevo podne

      Solar Noon

      Fredj Moussa, TunisFrancuska, 2022, 11'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      14.00

      Ovo

      Esto

      Terrorismo de Autor, Španija, 2023, 73'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Sunčani sat

      Päikeseaeg

      Liis Nimik, Estonija, 2023, 65'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      18.30

      Plavi Pelikan

      Kék Pelikan

      Laszló Csaki, Mađarska, 2023, 79'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      17.00

      exergue – on documenta 14

      exergue – on documenta 14

      Dimitris Athiridis, Grčka, 2024, 848'

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Cipora i Rahel nisu mrtve

      Tzipora ve Rachel lo metot

      Hadar Morag, Izrael, 2023, 102'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      17.00

      Kumva

      Kumva - Ce qui vient du silence

      Sarah Mallégol, Francuska, 2023, 108'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Šetnje koje se neće desiti

      Šetnje koje se neće desiti

      Mina Simendić, Srbija, 2024, 7'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Kadence za vrt za isti datum

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      18.30

      Le Saboteur

      Le Saboteur

      Anssi Kasitonni, Finska, 2022, 12'

    • Art bioskop Kolarac

      20.30

      Favoriten

      Favoriten

      Ruth Beckerman, Austrija, 2024, 118'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Budući ja

      Future Me

      Vincent Boy Kars, Holandija, 2024, 97'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      19.00

      Čarobni breg

      Jadosnuri Mta

      Mariam Chachia, Nik Voigt, GruzijaPoljska, 2023, 74'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      16.00

      Majdegol

      Maydegol

      Sarvnaz Alambeigi, IranNemačkaFrancuska, 2024, 73'

      projekcija kratkih filmova sa MiniDoc radionice i razgovor sa mladom publikom posle glavnog filma

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Novosadsko sećanje

      Novosadsko sećanje

      Aleksandar Reljić, Srbija, 2024, 77'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      16.00

      Saundtrek za prevrat

      Soundtrack to a Coup d'Etat

      Johan Grimonprez, BelgijaFrancuskaHolandija, 2024, 150'

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Saundtrek za prevrat

      Soundtrack to a Coup d'Etat

      Johan Grimonprez, BelgijaFrancuskaHolandija, 2024, 150'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      20.30

      U retrovizoru

      Skąd Dokąd

      Maciek Hamela, PoljskaFrancuskaUkrajina, 2023, 84'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Kadence za vrt

      The Garden Cadences

      Dane Komljen, Nemačka, 2024, 62'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Neka nova divljina

      A New Kind of Wilderness

      Silje Evensmo Jacobsen, Norveška, 2024, 84'

    • Kulturni centar Beograda

      15.00

      Menus-Plaisirs - Les Troisgros

      Menus-Plaisirs - Les Troisgros

      Frederick Wiseman, SAD, 2023, 240′

  • ponedeljak, 27.05.2024.

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Izlaz kroz ludaru

      Exit Through the Cuckoo’s Nest

      Nikola Ilić, ŠvajcarskaSrbija, 2024, 19'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Kako biti Slobodan? za isti datum

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Kako biti Slobodan?

      Kako biti Slobodan?

      Nikola Polić, Srbija, 2024, 62'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      19.00

      Plava

      Blue

      Violena Ampudia, KubaBelgija, 2023, 17'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      17.00

      exergue – on documenta 14

      exergue – on documenta 14

      Dimitris Athiridis, Grčka, 2024, 848'

    • Dom omladine Beograda

      17.00

      Kao bolesna žuta

      Si e verdhë e sëmurë

      Norika Sefa, Kosovo*, 2024, 23'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      U tišini i galami

      Dans le silence et dans le bruit

      Clément Roussier, Hadrien Mossaz, Francuska, 2023, 58'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      19.00

      Lišajevi pokazuju put

      Lišejníky

      Ondřej Vavrečka, ČeškaSlovačka, 2024, 42'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      18.00

      Drvo raste u mojim snovima svake noći

      V mojih sanjah rase vsako noč drevo

      Vid Hajnšek, Slovenija, 2024, 56'

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Šetnje koje se neće desiti

      Šetnje koje se neće desiti

      Mina Simendić, Srbija, 2024, 7'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Kadence za vrt za isti datum

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      18.00

      Rascvetali krajevi

      Razcepljene konice

      Hannah Koselj Marušič, Slovenija, 2024, 15'

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Život i drugi problemi

      Life and Other Problems

      Max Kestner , DanskaŠvedska, 2024, 99'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Prazne sobe

      Пустые комнаты

      Zhenia Kazankina, Rusija, 2023, 6'

    • Art bioskop Kolarac

      20.30

      Škola nade

      Uchilishte za nadezhda

      Yana Alexieva, Bugarska, 2024, 82'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      17.00

      Slaba petlja

      Pochcánek

      Jan Hušek, Češka, 2023, 61'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Dom omladine Beograda

      17.00

      Presretnuti

      Intercepted

      Oksana Karpovych , KanadaFrancuskaUkrajina, 2024, 95'

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Nasleđe kralja trube

      Nasleđe kralja trube

      Vladimir Kajlovic, Srbija, 2024, 80'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Novosadsko sećanje

      Novosadsko sećanje

      Aleksandar Reljić, Srbija, 2024, 77'

    • Kulturni centar Beograda

      17.30

      Blato

      Грязь

      Ilya Povolotsky, Rusija, 2023, 51'

    • Kinoteka u Kosovskoj, Kosovska 11

      21.00

      Poslednje leto

      Последнее лето / Poslednee leto

      Vitaly Akimov, FrancuskaRusija, 2024, 80'

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Ksenija

      Ksenia

      Renāte Saulīte, Letonija, 2023, 21'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      20.30

      Socijalistički realizam

      El Realismo Socialista

      Raul Ruiz, Valeria Sermiento, Čile, 2023, 78'

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Kadence za vrt

      The Garden Cadences

      Dane Komljen, Nemačka, 2024, 62'

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Holivudgejt

      Hollywoodgate

      Ibrahim Nash’at, NemačkaSAD, 2023, 91'

  • utorak, 28.05.2024.

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Izlaz kroz ludaru

      Exit Through the Cuckoo’s Nest

      Nikola Ilić, ŠvajcarskaSrbija, 2024, 19'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Kako biti Slobodan? za isti datum

    • Cineplexx Ušće

      20.00

      Kako biti Slobodan?

      Kako biti Slobodan?

      Nikola Polić, Srbija, 2024, 62'

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      17.00

      exergue – on documenta 14

      exergue – on documenta 14

      Dimitris Athiridis, Grčka, 2024, 848'

    • Art bioskop Kolarac

      21.00

      Nisam sve ono što bih htela da budem

      Ještě nejsem, kým chci být

      Klára Tasovská, Lukáš Kokeš, ČeškaSlovačka, 2024, 90'

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Džojmejkers

      Joymakers

      Jelena Radenović, Srbija, 2024, 46‘

    • Kulturni centar Beograda

      19.30

      Kamaj

      Kamay

      Ilyas Yourish, Shahrokh Bikaran, AvganistanBelgijaNemačkaFrancuska, 2024, 109'

    • Kulturni centar Beograda

      17.30

      Jedna porodica

      A Family

      Christine Angot , Francuska, 2024, 82'

    • Dom omladine Beograda

      21.30

      Majka domovina

      Motherland

      Alexander Mihalkovich, Hanna Badziaka, ŠvedskaUkrajinaNorveška, 2023, 96'

    • Centar za kulturu Vlada Divljan

      19.00

      Kad opet porastem

      Kad opet porastem

      Jovana Avramović, Srbija, 2024, 22'



      da biste odgledali ovaj film molimo Vas da kupite ulaznicu za film Džojmejkers za isti datum

    • Dom omladine Beograda

      17.30

      Poslednji nokaut

      Le Dernier KO

      Timothée Catherine, Francuska, 2024, 70'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova

      21.00

      Kroz grobove vetar duva

      Through the Graves the Wind is Blowing

      Travis Wilkerson, SADHrvatska, 2024, 84'

    • Kulturni centar Beograda

      21.30

      Besmrtni

      Immortals

      Maja Tschumi, ŠvajcarskaIrak, 2024, 94'

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Holivudgejt

      Hollywoodgate

      Ibrahim Nash’at, NemačkaSAD, 2023, 91'

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Agent sreće

      A boldogság ügynöke

      Arun Bhattarai & Dorottya Zurbó, ButanMađarska, 2024, 94'

      kupovina ulaznica je moguća i na blagajni bioskopa

  • sreda, 29.05.2024.

    • Dom omladine Beograda

      17.30

      Tri obećanja

      Three Promises

      Yusef Srouji, PalestinaLibanSAD, 2023, 60'

    • Dom omladine Beograda

      19.30

      Film je promenio svet

      Film je promenio svet

      Darko Bajić, Siniša Cvetić, Srbija, 2024, 92'

      posle projekcije razgovor sa ekipom filma

    • Art bioskop Kolarac

      18.30

      Do poslednjeg daha

      Breathless

      James Benning, SAD, 2023, 86'

Pretraga

You are using an outdated browser which can not show modern web content.

We suggest you download Chrome or Firefox.

Donacija

рсд